KONST / Litografier / Färglitografier 16108112
nr 1610 8112
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 2 st, Får. Signerad, numrerad 195-290 Upplaga, yttermått inklusive ram: 40x51 - 44x49 cm
Kondition: en med skadat glas,
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:41:27
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr